لوگوی الماس کاوه

الماس کــاوه 

راه حلی امــروزی تر برای خرید 

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است . منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند . امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند . ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است . همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم . امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است . همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم . دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌ چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است .

درباره ما

هوشمندی انسان‌ها ، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی ، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند . صرف اوقات فراغت برای تفریح ، آموزش ، ورزش ، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند . امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد ، از جمله برای انتخاب و خرید کالا ، دیگر کمتر کسی برای خرید کالا ، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند .
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند . مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند . زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر ، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد . از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود .

شرکت صنعتی الماس کاوه در سایه تعهد و تخصص نیروی انسانی خود و با توکل به خداوند متعال موفق به فروش و ارائه خدمات گاو صندوق های نسوز سبک وسنگین ، ضد سرقت ، انواع دربهای خزانه بانکی و خانگی ، درب فرار ، فایل های ایمنی در اندازه های مختلف با تکنولوژی منحصر به فرد و ایمن و سایر محصولات دیگر با مطلوب‌ترین کیفیت اشاره نمود . در نتیجه این تلاش روز افزون شرکت توانست اعتماد برخی از بزرگترین کار فرمایان شرکتهای بزرگ را بدست آورد . از جمله آنها بانک های دولتی و خصوصی ، نهادها و سازمانها ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، شرکت ملی پالایشگاه نفت ، سازمان املاک و گمرک می باشد .

شرکت صنعتی الماس کاوه به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه های استاندارد با قدمتی نزدیک به نیم قرن فعالیت خود را آغاز کرده است . مدیران شرکت الماس کاوه با هدف قرار دادن آرمان های خود در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات و کیفیت هر چه بیشتر اقدام به فروش به صورت همه جانبه ی صندوق های نسوز نموده و با بهره گیری از دانش فنی و هنری نیروهای متخصص امید دارد که بتواند خواسته های مشتریان خود را در این زمینه بیش از پیش تامین نماید ، گروه تحقیق و توسعه شرکت همواره در تلاشند تا با آشنایی با انواع گاو صندوق های جدید و متناسب با فناوری های روز دنیا پس از بررسی های لازم گاو صندوق های جدید و بروز دنیا را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد .

امروزه شرکت الماس کاوه گامی نوین در عرصه کسب و کار خویش آغاز کرده و در این راستا کیفیت را حق مشتری و لازمه انجام کار حرفه ای دانسته و خود را ملزم به تأمین آن میداند و بر این باور می باشد که این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه ( رضایت مشتری ) و رعایت استانداردهای فنی و مهندسی را سر لوحه کار خود قرار داده و جهت رسیدن به توسعه پایدار و ایجاد امنیت و اطمینان خاطر برای هموطنان خود را ملزم به رعایت و اجرای هر چه بهتر موارد فوق میداند . با توجه به اینکه شرکت الماس کاوه با فاصله زیادی از شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند می باشد به هدفی بالاتر و فراتر از چند دهه قبل می اندیشد ، توجه ویژه به نیاز ها و اهداف مشتریان حقیقی و حقوقی جز اصول ماست ، همچنین تعهد به کیفیت از ارزشهای اصلی ما محصوب می شود ، ما با برخورداری از نیروهای متعهد و دانش آموخته که از سرمایه های شرکت محسوب میشود به خود می‌بالیم .

امید داریم که این مسیر پر فراز و نشیب با همت ، پشتکار ، توکل و تلاش بیش از پیش کلیه همکاران در خانواده شرکت الماس کاوه هرچه سریعتر و بهتر پیش برود . تیم پشتیبانی الماس کاوه نیز همواره در طول هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه هر گونه پاسخگویی به مشتریان گرامی خواهد بود و با مشاوره رایگان خود از هر جهت مشتری را از خرید خود مطمئن خواهد کرد .

سال ۸۵ تا ۸۷

الماس کاوه از سال ۸۵ تا ۸۷ به صورت نیمه حرفه‌ای با فروش گاو صندوق های سبک در شهرستانهای کوچک آغاز به کار کرد .

از سال ۸۸ تا ۸۹

در سال ۸۸ تا ۸۹ کار خود را در استانهای غرب و جنوب غرب کشور گسترش داده و به صورت مداوم و گسترده پخش گاو صندوقهای سبک و نیمه سنگین را ادامه داده است .

از سال ۹۰ تا ۹۵

از سال ۹۰ گروه الماس کاوه با راه اندازی دو فروشگاه بزرگ گاو صندوق در غرب کشور کار خود را گسترش داد و با پخش عمده و تک فروشی گاو صندوق کار خود را ادامه داده و با شرکتهای دولتی و نهادهای مختلفی در رابطه با
دربهای خزانه و گاو صندوق های سنگین قرارداد بست .

از سال ۹۵ تا ۹۶

از سال ۹۵ شرکت الماس کاوه با اخذ نمایندگی از شرکت گنجینه و gmp کار خود را به صورت حرفه‌ای و با کادری مجرب و متخصص ادامه داده و تا الان توانسته با کارنامه ای موفق از نظر اعتماد مشتری و امنیت گاو صندوق ها خود را اثبات کند . 

فهرست
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید