جابه جایی گاوصندوق

یکی از مواردی که ذهن شمارا هنگام خرید گاوصندوق مشغول می کند حمل گاوصندوق می باشد ؛ به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید چرا که ساده تر از آنکه فکرش را بکنید قابل حل است . گروه صنعتی الماس کاوه کادری مجرب را برای حمل گاوصندوق دارا می باشد . پس نیازی نیست شما به فکر حمل گاوصندوق باشید کافی است با ما تماس بگیرید .
09144949484
09124385474
اگر محصول شما سیف باکس نیکا می باشد جایی برای نگرانی نیست چرا که سیف باکسا وزنی حدود ۱۰ الی ۳۰ کیلوگرم را دارند . ولی چنانکه محصول خانگی سفارش داده باشید بهترین کار این است که با شرکتی که از آن گاوصندوق خریداری کرده اید تماس بگیرید . آن ها به خوبی از عهده جابجایی گاوصندوق بر می آیند . زیرا روزی چندین مورد سفارش جابجایی گاوصندوق و نصب گاوصندوق در نقاط مختلف ایران را دارند .
برای حمل گاوصندوق خانگی یا گاو صندوق هایی که وزن کمتر از ۱۲۰ کیلو دارند  یک نفر فرد با تجربه کافیست. تنها ابزار نصاب گاوصندوق یک چرخ حمل گاوصندوق است. این چرخ حمل شامل ۶ چرخ در دو طرف خود است که به راحتی می تواند از پله ها بالا برود. ضمن این که فشار وزن گاوصندوق روی حمل کننده به حداقل می رسد. برای وزن های بالاتر از ۱۲۰ کیلو  نیازمند دو نفر نیرو و یک چرخ حمل گاو صندوق خواهید بود.

بنابراین اگر زمان خریداری گاوصندوق به شما توصیه می شود گاوصندوق سنگین انتخاب کنید، هرگز نگران جابجایی های بعد آن نباشید. چرا که یقینا وزن بالای صندوق به ضدسرقت بودن آن کمک می کند. زیرا سارق هم نمی تواند به راحتی آن را حمل و سرقت کند.

فهرست