لوگوی الماس کاوه

جابه جایی گاو صندوق

 

یکی از مواردی که ذهن شما را هنگام خرید گاو صندوق مشغول می کند حمل گاو صندوق می باشد . به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید چرا که ساده تر از آنکه فکرش را بکنید قابل حل است . گروه صنعتی الماس کاوه کادری مجرب را برای حمل گاو صندوق دارا می باشد . پس نیازی نیست شما به فکر حمل گاو صندوق باشید  ، کافی است با ما تماس بگیرید .

۹۴۸۴ ۴۹۴ ۰۹۱۴  –  ۵۴۷۴ ۴۳۸ ۰۹۱۲

اگر محصول شما سیف باکس نیکا می باشد جایی برای نگرانی نیست چرا که سیف باکس ها وزنی حدود ۱۰ الی ۳۰ کیلوگرم را دارند . ولی چنانکه محصول خانگی سفارش داده باشید بهترین کار این است که با شرکتی که از آن گاو صندوق خریداری کرده اید تماس بگیرید . آن ها به خوبی از عهده جابجایی گاو صندوق بر می آیند . زیرا روزی چندین مورد سفارش جابجایی گاو صندوق و نصب گاو صندوق در نقاط مختلف ایران را دارند .
برای حمل گاو صندوق خانگی یا گاو صندوق هایی که وزن کمتر از ۱۲۰ کیلو دارند یک نفر فرد با تجربه کافیست . تنها ابزار نصاب گاو صندوق ، یک چرخ حمل گاو صندوق است . این چرخ حمل شامل ۶ چرخ در دو طرف خود است که به راحتی می تواند از پله ها بالا برود . ضمن این که فشار وزن گاو صندوق روی حمل کننده به حداقل می رسد . برای وزن های بالاتر از ۱۲۰ کیلو نیازمند دو نفر نیرو و یک چرخ حمل گاو صندوق خواهید بود . بنابراین اگر زمان خریداری گاو صندوق به شما توصیه می شود گاو صندوق سنگین انتخاب کنید ، هرگز نگران جابجایی های بعد آن نباشید . چرا که یقیناً وزن بالای صندوق به ضدسرقت بودن آن کمک می کند . زیرا سارق نمی تواند به راحتی آن را حمل و سرقت کند .

فهرست
Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید